Her kadının sahip olması gereken 5 kıyafet

Bahar gelmişken, gardırop detoksu yapılırken, giyilmeyen kıyafet yığınınız geri dönüşümü ya da ihtiyacı olan insanlara gitmeyi beklerken bu baharda dolabınıza eklemeniz gereken parçaları derledik. Her kadının mutlaka sahip olması gereken bu kıyafetleri dolabınıza eklemediyseniz acele edin!

Düz beyaz tişört

Düz beyaz tişörtlerinizi hem Jean ile günlük giyebilir hem şık bir kalem etek ve clutch ile geceye uyarlayabilirsiniz. Düz beyaz tişört dolabın en joker parçasıdır, hemen her pantolon ya da etekle uyum sağlar. Ne giyeceğinize karar veremediğiniz zaman size en çok kolaylık sağlayacak kıyafet beyaz tişörttür.

 

 

 

 

Beyaz gömlek

Beyaz tişörtün şıklığını bir adım öteye taşıdık. Rahat kalıp, tiril tiril bir beyaz gömlek son derece kurtarıcıdır. Ofiste, okulda, arkadaş buluşmalarında çok rahat giyebileceğiniz bir parçadır. Ve kardeşi beyaz tişört gibi son derece kolay kombinlenir. Önüne bir düğüm atılarak daha spor şekilde kullanılabilir. Beyaz gömleğinizi kalem eteğinizin içine sokarak daha sofistike bir görünüm elde edebilirsiniz. Yakanıza büyük, gösterişli, renkli bir kolye takarak havalı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

 

 

Blazer ceket

Blazer ceketler sanırım ilk üretiminden bu yana revaçta, gözdeliğini ve modadaki tahtını asla kaybetmedi. Düz tişörtlerle de baskılı tişörtlerle de gömleklerle de çok şık görünse de çizgili tişörtlerle blazerin uyumu bambaşka. Seçiminizi tek bir renkten yana yapacaksanız dolabınızda mutlaka lacivert blazer cekete yer verin derim. Üstünüze ne alacağınıza karar veremediğiniz anda kesinlikle kurtarıcı bir kıyafet olacak.

 

 

 

 

Jean pantolon

Hiçbir şey fit bir Jean pantolonun yerini tutamaz. İster mavi ister siyah olsun Jean pantolon çabasız şıklığın ve rahatlığın anahtarıdır. Burada önemli nokta, bedeninizi iyi tanımak, size en uygun Jean modelini bulmak ve ona sadık kalmak. Ayrıca mümkünse pantolon alışverişinizi vaktiniz varken yapın, bedenler ve kalıplar her zaman birbirini tutmaz. Bir markada size fit olan beden başka bir markada belinizi sıkabilir. Baskılı ve armalı Jean pantolonlar bu yıl da revaçta, mutlaka bir tane edinin.

 

 

 

Floral elbiseler

Siz de çiçekli giyince baharın enerjisini daha iyi hissetmiyor musunuz? O halde haydi, bir tane çiçekli elbise edinin, hatta birkaç tane. Zahmetten, kombinlemekten ve zaman kaybından kurtaran bir kıyafet varsa o da elbisedir. Dolabınızda kırk tane siyah elbise olabilir. Şimdi onu yavaşça bir kenara bırakıp renkli, çiçekli bir elbisenin içine girme zamanı.

 

  • Site İçi Yorumlar
  • Rosie Huntington-Whiteley :Podyumdan sokağa taşan şıklık – Bi' Bilenn1 sene önce
  • […] Siz bu baharda gardırobunuzu güncellediniz mi? Güncellemediyseniz size şöyle yardımcı olalım. […]