Coachella Festivali ve ilham veremeyen stiller

Coachella Festivali dedik, yavaş yavaş milli festivalimiz haline getirdik. Birçok festival insanı şıklık yarışındaydı, on güzel kadını seçtik, sizin için yorumladık.  Çünkü Coachella stili de Bi’ Bilenn’den sorulur.

coachella festivali

Bella Hadid – Hailey Baldwin

 

 

 

Çok yaratıcı, festival ruhunu nasıl da yansıtan iki kombin(!) Böyle renkli,böyle yüksek enerjili. Tanrım, bu yeni nesil mankenler nasıl da stil sahibi. Her zaman her yerde en stil sahibi kombinleri onlar yapıyor, çok büyük alkışlar lütfen.

Alessandra Ambrosio

 

 

Ne varsa eskilerde var. Festival ruhu da dahil. Saçlardaki geçici renkli boyalar da gerçekten çok zarif duruyor. Keşke saçını komple saçma renklere boyayanlar biraz ilham alsa. Festival geçicidir, zarafet kalıcıdır arkadaşlar.

Rihanna

Rihanna için yorum yapamayacağım, üzgünüm. Kilo akımını, kilo akımının arkasındaki “kadını güzel yapan zayıflığı değildir” fikrini seviyorum ve ne giyse kendisine  yakıştırıyorum.

Iggy Azalea

Şeyma Subaşı kaybolsa ve yerine Iggy geçse bence aratmaz, alternatif Şeyma’nın çok yaratıcı kombinine de yorum yapmayacağım.

Gigi Hadid

Hepinize sorum şu: sizce neden gençler hiç renk kullanmıyor? İçiniz mi geçti yahu, ben oturduğum yerden daha fazla festival havasına girdim.

coachella festivali 2018

Shay Mitchell

Akaryakıt istasyonu çalışanının iş çıkışı koşa koşa festivale gelmesi kombini

Shay Mitchell alternatif kombin. Yine yaratıcılığın tavanda olduğu bir kombin.

Romee Strijd

İnanamıyorum, şurada kırmızı bir parça bir şey var. Evet biraz renk. Romee, sen bu sayfanın starısın. Ayrıca saçların çok güzel.

Taylor Hill at Coachella

Taylor Hill

Gerçekten mi?  Tek yorumum bu. Ben bunun benzeri bir kıyafetle bakkala ekmek almaya gidiyorum…

Olivia Culpo

Elbise çok güzel değil mi? Keşke biraz daha renkli bir şeyler ekleseydin, eyyy Olivia Culpo, silkelenip kendine gelmelisin.

Size ilham kaynağı olacak festival stilleri demek isterdim ama dilim varmıyor, varamıyor. Umarım yarın bir mail alırım ve mailde “festivalde beyaz giymek şart koşulmuştu.” yazar, yoksa sanırım benim festival anlayışımda bir yanlışlık var. Nerede renkli kombinler yahu? Gökkuşağı renkleri nerede, güneşin enerjisini yansıtan kıyafetler nerede? Hepimiz beyaz renk gibi saf ve masumuz stili mi bunun adı? En iyisi seneye festival öncesi “Coachella Festivali ilham kataloğu” oluşturalım.

Kusura bakmasın kimse, sırf ünlüler diye giydiklerine bayılmış gibi yapamayacağım. Olmamış, festival havasını hiç taşıyamamışsınız.