Sevişmenizin daha uzun sürmesini sağlayacak 5 yöntem

Hızlı yaşam tarzı harika bir yaşam tarzı değildir. Hızlı sürmek, mükemmel bir sürüş keyfi yaşamak demek değildir. Atlet değilseniz ya da yarışlara hazırlanmıyorsanız hızlı koşmak size gerçekten bir şey kazandırmaz. Yani yaşamın çoğu alanında hızı çok sevmeyiz, yatakta neden sevelim ki? Yatakta “iş bitirici” olan değil “işini en uzun sürede tamamlayan” kazanır, unutmayın. Orgazm süresini uzun tutabilmek size artı puan getirir, ama başaramıyorsanız da üzülmeyin. Sizin için birkaç önerimiz var.

Yatakta daha uzun kalmanızı sağlayacak 5 önerimiz ile mutluluğunuz biraz daha “uzun” sürecek.

orgazm

Ön sevişme

Hala ön sevişmenin önemini kavramayan var mı? Seksin en eğlenceli, en keyifli ve muhtemelen en uzun kısmı ön sevişmedir. Ayrıca sizi daha çok heyecanlandırır ve daha çok yakınlaştırır. Bu kısmı daha eğlenceli hale getirmek tamamen sizin elinizde. İşin içine biraz seks oyunları katabilirsiniz. Rol yapmak gibi, striptiz yapmak gibi… Hayal gücünüze ve zevkinize kalmış şeyler

Penis halkası

Penis halkasının işlevi bölgedeki kan yakışını yavaşlatarak orgazm süresini uzatmak. Fakat bu konuda birkaç uyarımız var. Birincisi, lütfen kullanma talimatlarını iyice okuyun. İkincisi, bir tereddüt hissederseniz ya da aklınıza bir şey takılırsa doktorunuza danışın. Üçüncüsü, lütfen penis halkasının yerine alyansınız gibi alternatif ürünler koymayın. Yoksa “Garip seks yaralanmaları” yazımızdaki gibi zor durumlara düşebilirsiniz. Dördüncüsü, güvenilir bir yerden temin edin.

Sıkma tekniği uygulamayın

Partneriniz içerideyken ve “yoğunlaşmaya başladığını” hissettiğiniz anda vajinanızı sıkın. Bu sıkma orgazm süresini uzatacak bir hamledir. Vajinanızı daha iyi kontrol edebilmeniz için Kegel Egzersizleri harika bir yardımcıdır.

Küçük molalar verin

Başta da belirtmiştik, seks hızlı giden kazanır tarzı bir yarış değildir. Orgazm olmadan önce küçük molalar verin, seksi bir anda başlayıp bitireceksiniz diye bir kural yok. Bu sürede konuşabilirsiniz, şakalaşabilirsiniz, seks sessiz yapılması gereken bir eylem değildir.

orgazm

Orgazm olsanız da devam edin

Orgazm olmak gecenin bittiği anlamına gelmez. Bu kalıplaşmış düşünceyi şifonyerin en alt çekmecesine kaldırın. Devam ederseniz ve oyunu canlı tutarsanız saha yeniden ısınacaktır. Siz de kıvılcımı yeniden aleve çevirin.