Çekim yasasını gerçekleştirmenin 7 adımı

Çekim yasası, enerjinizi evrene duyurmanız, onunla bütünleşmeniz sonucunda isteklerinizi, arzularınızı gönderdiğiniz enerji sayesinde gerçekleştirmenizi sağlar. İlk kez duyanlar için mantıksız, duyup deneyip başaramayanlar için faydasız, duyup başaranlar için ise mutluluktur.

Biz de çekim yasasının sizlerde de mutluluk yaratması için yapacağınız adımları derledik. İşte 7 adımda çekim yasasını gerçekleştirme

1.Zihninizi rahatlatın

çekim yasası

5 ila 10 dakika meditasyon yapın. Bunu yapmak beyninizi güçlendirecek ve zihninizi rahatlatacaktır.

2.Ne istediğinizden emin olun

Ne istiyorsanız ondan net bir şekilde karar kalın ve lütfen şüphe duymayın. Evrenin düşüncelerinizi duyduğunu ve ona göre cevap verdiğini unutmayın. Eğer açık ya da emin değilseniz, evren net olmayan bir frekans alacaktır ve size istenmeyen sonuçlar gönderecektir.

3.Evrene isteklerinizin  resmini gönderin

çekim yasası

İsteklerinizi görselleştirin. Bir araba istediğinizi varsayalım; istediğiniz arabanın tüm ayrıntılarını kafanızda canlandırın. Kendinizi arabanın içinde görün, arabayı sürdüğünüzü, onunla bir yere gittiğinizi. Ayrıntılı bir şekilde bunun hayalini kurun. Evren muhakkak buna cevap verecektir.

4.İsteklerinizi yazın

çekim yasası

Şükür ederek başlayacağınız cümleyi evrene isteklerinizi söyleyerek bitirin. Dileklerinizi olmuş gibi yazın. Olumsuz terimlerden kaçınmanız gerektiğini söylememize gerek yok, sanırım. Her gün dileğiniz gerçekleşene kadar gözlerinizi kapatın ve hayal edin.

5.Hissedin

Hissetmek, çekim yasasının en önemli ve en güçlü adımıdır. İstekleriniz doğrultusunda davranmalı, konuşmalı ve düşünmelisiniz.  En sonunda evren bu düşünceyi ve hissi ortaya çıkaracak ve siz de isteklerinizi alacaksınız.

6.Şükredin

çekim yasası

Evrenin size verdiği ya da vereceği her şeye şükredin, minnettar olun. Evren bizim için çok şey yaptı. Evren şükretmek, hayatınıza olumlu şeylerin daha fazla çekilmesini sağlayacaktır.

7.Evrene güvenin

Gerçek dünyaya neredeyse tam olarak benzeyen alternatif bir boyut düşünün, gerçekte arzu ettiğiniz her şeyin bir anda gerçekleştiği bir evren. Evrenden istediğiniz her şeyin bir anda size geldiği bu boyutta kendinizi görün.  Sizin gibi birçok insanın var olduğunu, isteklerinizin gerçekleşmesi için zaman gerektiğini unutmayın. Sadece sabırlı olun. Evrenin insanlıktan çok daha fazla bilgi ve güce sahip olduğunu unutmayın ve ona güvenin.

 

Kaynaklar:

Wikihow