Değeri bilinmeyen 6 erojen bölge

Tatlı bir dokunuş ve fitil ateşlenir! Bazen ufacık dokunuşlar size ateşli bir gecenin kapılarını açar, yeter ki doğru noktaya değmeyi bilin. Derlediğimiz 6 erojen bölge yazısını okuduğunuz zaman o ateşli gece çok da uzağınızla olmayacak. Haydi, elleri önce havaya kaldıralım, sonra nereye koyacağımızı görelim!

Aklınıza yazın: 6 erojen bölge

Kafa

Neden en “baştan” başlamayalım? Kastettiğimiz, gerçek anlamıyla partnerinizin kafası. Parmaklarınızı yavaşça saçlarının arasında gezdirin ve kafa derisine hafif dokunuşlarla masaj yapın. Böylece zihninde ne varsa uçup gitmiş olacak, seks dışında!

erojen

 

Eller

Şaşırtıcı, değil mi? Eller, özellikle parmak uçları sinirlerin hassas olduğu bölgelerdir. Erotik bir hamle yapmak istiyorsanız sıcak dudaklarınızı hissetmesini sağlamak çok doğru bir adım olacaktır. Ayrıca partnerinizin parmak uçlarını yumuşak bedeninizde gezdirerek dokunma hissinden maksimum haz almasını da sağlayabilirsiniz.

erojenKöprücük kemiği

İnstagram’da gördüğümüz o kadar köprücük kemiği fotoğrafı boşuna değil, var seksle bir ilgisi. Partnerinizin göğsünün üstündeki bu sığ oluklar da dokunuşlara gayet duyarlı ve hassas bölgeler. Bu noktalara parmaklarınızla küçük titreşimler yollayın, sonra da sıcak bir öpücükle köprücük kemiklerini taçlandırın.

 

 

 

Dirseğin iç kısmı

İşte şaşırtıcı bir erojen bölge daha! Dirseğin iç kısmı son derece ince bir deriye sahip, bu nedenle de en küçük dokunuşa karşı bile çok duyarlı. Parmaklarınızı hafifçe bu bölgede gezdirin, sıcak ellerinizle dirseğinin iç kısmındaki ince deriye dokunun… Nasıl desek, “içi bir hoş olacak”

erojen bölgeAlt sırt

Bu herkes için geçerli olmasa da bazı insanlar sırtının alt kısmına dokunulmasından yoğun tahrik oluyor. Partneriniz de bu insanlardan mı? Denemeye ne dersiniz? Ellerinize bir krem ya da masaj yağı sürün, onu gevşetecek kokuları tercih edebilirsiniz. Yüz üstü uzansın ve ellerinizi alt sırtında dolaştırın, hoşuna gidecektir.

erojen bölgeGöbek

Özellikle de göbeğin cinsel organa yakın kısımları! Bu bölge yoğun sinir uçları ile doludur. Partnerinizin alt sırtını okşadıktan sonra sırt üstü yatmasını isteyin ve masaja göbek bölgesiyle devam edin, ellerinizi zamanla nereye yönlendireceğiniz size kalmış!

Yazıyı sonuna kadar okuduğunuz için tebrik ve teşekkür ediyoruz, fakat pratiğe dökülmeyen bilgi gereksiz bilgidir. Gidin ve ona dokunun!