Numeroloji bu sene neler yaşayacağımı söyler mi?

Numeroloji fal değil ise nedir konulu yazıyı okumak için tıklayınız.

Numeroloji hayatın her alanında size rehberlik eder. Her yazımda tekrar tekrar vurguluyorum. Vurgulamaya da devam edeceğim. Numeroloji bir fal değildir. Sayılar ve harfler ile kâinatta var olduğumuz enerjinin şifresidir.

Bu şifre bizi yaşam boyu koşulsuz bir şekilde şekillendirir. Biz şekillenirken numerolojiyi bilir ve kendi açılımımızı öğrenir isek işimiz daha kolay olur. Bir de buna numeroloji eğitimini ekler iseniz, hızlı bir şekilde yaşantınızı programlamanız kaçınılmaz olur.

Madem numeroloji bu kadar önemli neden yaygın değil?

Bu soru ile çok sık karşılaşıyorum.

Numeroloji Okültizm’in bir dalı olup, evrenin sayısal bir kurgu içerdiğini, evrendeki hiçbir şeyin rastlantıya dayanmadığını, her şeyin sayısal bir düzen içinde meydana geldiğini varsayar ve sayılarla ilgili çeşitli analitik ve sentetik çalışmalarla, evrendeki ve olaylardaki gizli yasa ve ilkeleri keşfetmeyi amaçlar. (Kaynak: wikipedia)

Ayrıca halk arasında Ebced, diye de bilinen “numeroloji” Latin alfabesi kullanılarak yorumlanmıştır. Benzer gibi görünse de “Numeroloji” kendi içinde bir çalışmadır.

Oysa ki Ebced geleneksel Arap alfabesinin eski sıralanışından (elif, ba, cim, dal) ilk dört harfinin okunuşlarıyla (E-B-Ce-D) türetilmiş bir sözcüktür. Ebced hesabı ise Ebced rakamları denilen alfabetik bir sayı sistemini kullanarak, kelime, cümlecik veya cümlelerin sayısal değerini hesaplama ve bunlardan anlamlar çıkartma işlemidir. Teori incelenen kelime, cümlecik veya metinde bir şekilde gizli şifreleme bulunduğu varsayımına dayanır. (Kaynak: wikipedia)

Bu kısa bilgiyi verdikten sonra size numeroloji bu sene neler yaşayacağınızı söyler mi başlığından hareket ederek bilgi akışı sağlıyacağım.

Evet, bu yıl önümüzdeki yıl ve daha sonraki yıllarda bizi nelerin beklediğini hesapladığımız bulunduğumuz yılın açılımı ortaya çıkar ve yılların yorumları ile kendi yaşantımızı sentezleriz. Bu sentez sonucu yaşantımıza yön verirken bu verileri değerlendirerek daha hızlı ve doğru yol alırız. Başarı ve başarısızlık bizler için yapmamız gereken ise bu çalışmada nelere dikkat edeceğimizdir.

”Numeroloji sizin okyanustaki can simidinizdir”

Serpil Berat TEZGÖR

Instagram adresi

Facebook adresi

Twitter adresi

Jüpiterinkızı

Numeroloji & Astroloji