Numeroloji: Hayat yolundaki rehberiniz

Merhaba keyifli bir o kadar da uzun Kurban Bayramı tatilinden sonra yine yeniden sayılarım ve harflerim ile sizinle hayat yolundaki rehberliğimize devam…

Bu bayram tatilinde numeroloji hakkında ne kadar da çok yolum olduğunu bir kere daha öğrendim. Aslında bunu biliyordum. Lakin anlatırken bu kadar zorlanacağımı bu yola çıkarken tahmin etmemiştim. Karşımda ‘Astroloji’ gibi bir rakip vardı. Daha doğrusu rakip demeyelim de ‘numeroloji’ ‘astroloji’ gibi bilindik bir dal değildi. Bilineni mi anlatmak kolay yoksa bilinmeyeni mi? Tabi ki bilineni anlatmak daha kolaydır. Bu nedenle benim işim bir kat daha zor neyse ki zor olanı tercih eden bir yapıya sahibim.

Astroloji eğitimi almış olmam bu konuda beni inanılmaz destekledi. Eğer tercih ettiğiniz yolda ilerleyecekseniz etrafındaki etken konulara da hâkim olmalısınız. Her yazımda vurguladığım gibi yeryüzü ”numeroloji ” gökyüzü ”astroloji” diyerek yola devam ediyoruz…

Bugün size bir danışmanlık işleyişimi anlatmak ve numeroloji ile danışana neler katabildiğime ya da danışanın neler almak istediğine, almamak için direndiğine değineceğim.

Çok keyifli bir danışanla önce bilgilerini mail yolu ile alıp açılımını yapıp daha sonra açılımın kâğıda dökülmüş hali ile bir buluşma gerçekleştirdik. Danışan karar mekanizmasında ”güven” sorunu yaşayan ve bunu sürekli reddeden biri, bu çok zor bir durumdur. Sürekli sorgulamak ve irdelemek kişiyi çıkmaza götürür. Adeta doğrudan ve karar verebilmekten uzaklaştırır. Bunu çözmek ve danışana hayatın negatifine doğru sürüklendiğini oysa ki pozitifinde neler yaşayabileceğini göstermek ve bu kulvardan çıkabilmesi için rehberlik yapamaktır. Numeroloji işte tam bu noktada çok ama çok önemlidir.

Uzun bir sohbet sonucu konumuz hayat arkadaşına geldi. İşte bu da sonun bir başlangıcı idi. Tekrar bir açılım yaparak, partner uyumuna ve ikisinin dünya ya bakış açılarına ve bu dünyada ki nihai hedeflerine göz attık. Uyum için iki kişinin birbirini tanıması gerekiyor. İki insanın birbirini tanıması ise bir ömür sürüyor. Süren bu ömürde geçen yıllar ile bizler değişiyor ve dönüşüyoruz. Yapımız karakterimiz ve huyumuz da bu süreçte değişime uğruyor. Kısacası büyümenin sonu yok. Bu evrede kişilerin birbirlerini anlaması ve hoşgörü çerçevesinde yaşamı taşıması gerekiyor.

Numeroloji bu yolda size rehberlik ettiği gibi, ufak dokunuşlarla sizin hayat yolunuzu süslüyor. Uzun bir danışmanlık sohbeti sonucunda ev ödevleri verildi. Notlar alındı ve varlık hayat yolunda rehberlik eden “Numeroloji” ile yoluna devam etmeyi kabul etti. Bu yolda kaptan sizsiniz kaybedeceğiniz hiçbir şey yok. Siz bu yolda ilerlerken istemediğiniz hiçbir şeyi size ne sistem ne de bir başkası yaptıramaz. Burada sadece denemelisiniz ve bu deneyimin size kattıklarını görmeli içinize sindirmeli ve daha sonrada uygulamalısınız.

”Hayatın size sunduklarını fark etmek bu kadar kolay, yeter ki ”fark” et ve ödülünü kucakla”

Jüpiterinkızı

Sevgiyle Kalın

Serpil Berat TEZGÖR

Numeroloji &Astroloji

Facebook adresi

Twitter adresi