Bu yıl bizi numerolojik olarak neler bekliyor?

Sayılar yaşam boyu bizim her alanımızda var olmaya devam eder. Onlarsız hiçbir şekilde hareket etme olasılığımız yoktur. Varlık dünyaya bir saat diliminde gün, ay, yıl diliminde sayıların içerisinden gelir. Yaşamı boyunca sayılar hep önündedir. Bu süreç doğumdan ölüme kadar devam eden bir döngüdür. Dünyaya gelir, büyür, evlenir, çocuk sahibi olur. Her bir eylem bir tarih, saat, zaman diliminde gerçekleşir. Bu zaman diliminde ise sayıların önemi büyüktür. Başlangıç yaptığınız tarihler, imza attığımız tarihler, mezun olduğunuz gün, evlendiğiniz gün belki de boşandığınız gün. Her birinin bir anlamı ve özelliği vardır. Aylar, yıllar ve günler hatta saat dilimleri yaşam size evrenin çalışan döngüsü ile gelir. Varlık bunu farkına varıp bu sayıların verdiği mesajları kavradığında ise herşey bir düzen üstün de yürümeye başlar.

Numerolojide benim en çok önem verdiğim bir konu sayıların her yıl bir müfredatı bize yaşatmasıdır. Şöyle ki siz bu yıl kaçıncı yılı yaşadığınızı hesapladığınızda önünüze bir tablo çıkar. Ve siz bu tablo üzerinden o yıl yaşayacaklarınızı daha kolay şekillendirir. Daha farkındalık içerisinde yol alırsınız. Bunu bir örnek ile belirgin hale getirelim.

numeroloji

Bu yıl numerolojik olarak yaptığımız hesap sonucu sizin 8. yılınız ise yaşayacaklarınız finansal, paranın çoğaltılması, miras davaları, mal ve kapital ile ilgili tüm işleri kapsar. Burada altını çizmek istediğim bir konu ise bir önceki yıl ya da bir sonraki yıl para, finans ve benzeri işler ile hiç ilgilenmeyeceğiniz anlamına gelmez. Sadece bu yıl bu konularda daha başarılı, daha akıcı ve kolaylaştırıcı eylemler gerçekleştirirsiniz. Parayı yönetir, büyütür ve kazanç hanenize artı eklersiniz.

Numeroloji hayatın her döngüsünde ayrı bir ivme, ayrı bir handikap ile size katlanarak gelen bir gelecek sunmak için vardır.

Numeroloji bir ‘fal’ ya da benzeri hurafe değil bildiğiniz matematiksel bir hesap üzerinden hayatınız yön vermektir. Ayrıca numerolojiyi öğrenmek için matematik profesörü olmak gerekmemektedir. Sayılara ilgi duyan hayatında farkındalık yakalamak ve bunu etrafı ile paylaşmak isteyen herkesin öğrenebileceği bir çalışma şeklidir.

Hayatınıza numerolojiyi soktuktan sonra yaşam şekliniz ve bakış açınız değişecek, sayıların rehberliğinde daha hızlı büyüyerek başarı merdivenlerini her alanda ve her konuda çıkacaksınız…

”Hayat size katlanarak geldiğin de buna karşı duyarsız, kayıtsız kalmamalısınız.”

Jüpiterinkızı

Serpil Berat TEZGÖR

Numeroloji &Astroloji

Facebook

Instagram

Twitter