Mucize ve bolluk programı: Bugünlerde en ihtiyacımız olan şey!

Eylül de bitti bitiyor, birkaç günümüz kaldı. Okullar açıldı, tatiller bitti, çoğumuz işbaşı yaptı… Yani yeniden “ben zamanı” bitti de “rutin hayat” döngüsüne başladık. Hayatın rutinleşmesi, bu rutinin içinde kendini kaybetmek ve mental yorgunluk gibi durumlara karşı size bir programdan bahsetmek istiyorum. Adı mucize ve bolluk programı.

Nedir mucize ve bolluk programı?

Mucize ve bolluk programı, Transformal nefes koçu Elif Banu Conker öncülüğünde gerçekleştirilen bir program. Bazıları bu programı “kendini bulma eğitimi” gibi görse de ben eğitim olarak görmüyorum çünkü kimseyi kendini keşfetmesi için eğitemezsiniz, yalnızca ona yol gösterebilirsiniz. Elif Banu Conker de aralarında benim de olduğum öğrenci grubuna yol gösterecek. Unuttuğumuz, ihmal ettiğimiz “beni” hatırlayacağız. Sevgilimizi, çocuğumuzu, annemizi, patronumuzu değil kendimizi mutlu etmek için bir aktivite yapacağız. Üstelik bu aktivite 1 Ekim’den 10 Aralık tarihine kadar sürecek ve fiziksel ve ruhsal etkilerini uzun süre hissedeceğiz. Program sürecine evden katılıyor olmamız da ekstra bir konfor sağlıyor.

mucize ve bolluk meditasyon

Mucize ve bolluk programı için katılım koşulları var mı?

Öncelikle, şu linke tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu 40 günlük program süresince ödevlerimiz var ve bu ödevleri yerine getirmekle yükümlüyüz. Ayrıca bir deftere, bir kaleme, biraz da kartona ve yapıştırıcıya ihtiyacımız olacak.

Bir de bu program sürecini kendinize saklamanız gerek. Yani programı uygularken başkalarıyla paylaşmak, fikir ve yorum almak yerine kendinize ve niyetinize odaklanın.

Elif Banu Conker’e bitutamnefes@gmail.com mail hesabı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram hesabı: @bitutamtuz

Website: www.bitutamtuz.com

mucize ve bolluk ruhsal sağlık

Mucize ve bolluk programı bize ne katar?

Bu programa bir çeşit “kendini dinleme” süreci olarak bakmalısınız. Mucize ve bolluk programı süresince bedeninizin ve ruhunuzun isteklerini keşfedeceğiz, dışarıdaki fiziksel dünyadan çok iç dünyanıza odaklanacağız, farkındalık yaşayacağız, hayallerimize yaklaşacağız, atmamız gereken adımları göreceğiz, harekete geçeceğiz, özümüze döneceğiz. Program, içimizdeki enerjiyi ortaya çıkaracak. Bu enerjiyi yönetmek de yine bizim elimizde.

Bu arada, Elif Banu Hocamız mucize ve bolluk programı dışında farklı etkinlikler de düzenliyor. Size en enteresan olanı söyleyeyim mi? Aile dizimi! Evet, Aile dizimi diye bir şey var ve ailenizle olan ruhsal bağlarınız, atalarınızın ve ailenizin hayatınıza olan etkisi gibi konuları çözüme kavuşturuyor. Detaylı bilgi için Elif Banu Conker mail hesabına tık tık tık…

Programda görüşmek üzere Bibilennler!