Hediye telaşınız başladı mı?

Yılbaşı yaklaşırken hediye alma- hediye verme telaşı da yaklaşıyor. Sadece yılbaşında değil yıl boyunca sıralanan özel günler, kutlamalar derken her özel günde ayrı, anlamlı bir hediye almak da zorlaşıyor. Neyse ki Bi Bilenn Hediye Danışmanlığı hizmeti ile yanınızda!

Hediye Danışmalığı Nedir?

Asla atlamak istemediğimiz, anlamlı bir hediyeyle taçlandırmak istediğimiz özel günler vardır. Fakat ne alacağımızı bilemeyiz, sıradan bir hediyeyle de geçiştirmek istemeyiz. Böylece binlerce fikir arasında kaybolacağımız bir süreç başlar…

Bi Bilenn hediye ekibi, bu karmaşada yanınızda! Tek yapmanız gereken bize bir mail atmak. Hediye danışmanlığı sayfasını tıklayıp formu doldurarak bize gönderin, size en kısa sürede en ideal hediye fikirlerini mail atalım. Üstelik tamamen ücretsiz! Geriye sadece mükemmel hediye fikrini hayata geçirmek kalsın.

Nelere dikkat etmelisiniz?

Formu doldururken hediye alacağınız kişinin yaşı ve cinsiyeti, hoşlandığı şeyler, hobileri gibi bilgileri de ekleyin. Burçlara inanıyorsa burcunu yazabilirsiniz, evcil hayvanı varsa bunu belirtebilirsiniz… Sosyal medya hesaplarının linklerini de eklemeniz, doğru hediyenin bulunması açısından kolaylık sağlar çünkü hediye ekibimiz hediyeyi vereceğiniz kişi hakkında bilgi edinebilir.

Ayrıca hediye vereceğiniz kişi ile aranızdaki yakınlığı da belirtirseniz size daha kolay yardımcı oluruz. Bu kişi akrabanız mı, iş arkadaşınız mı, hoşlandığınız ama açılamadığınız bir mi yoksa sırf yılbaşı çekilişinde çıktı diye hediye almanız gereken biri mi?

Hediye önerilerimizi almak için doldurmanız gereken form.