Mucize ve bolluk programı bana neler kattı?

Mucize nedir? Mucizelere inanır mısınız? Peki ya enerji çalışmalarına? Enerjiyi, iyiyi ve doğruyu kendine çekmeye? Size bu yazımda, kendim de deneyimlediğim, daha önce şu yazımda da bahsettiğim Mucize ve Bolluk programından bahsedeceğim.

Daha önce Mucize ve Bolluk programına katılmak üzereyken bir yazı paylaşmıştım sizinle, şimdi ise programı dahil olup deneyimleyen birisi olarak yazıyorum. Bu programda neler yaptım, neler yapmadım, neler değişti hayatımda, neler değişmedi?

Öncelikle Mucize ve Bolluk programının 5 Şubat’ta tekrar başlayacağını belirteyim. Dilerseniz Banu Conker’in web sitesinden de bilgi edinebilir, motive edici mailleri almak için mail listesine kaydolabilir ya da Banu Hanım’a mail atarak sorularınızı ona ulaştırabilirsiniz. Size içtenlikle yardımcı olacaktır.

Ben Kasım ayında başlayan 40 günlük Mucize ve Bolluk programına dahil oldum. Program başladığı zaman hızlı, oldukça değişken bir dönemdeydim. Başta biraz temkinli yaklaştım, çünkü etkisini kanıtlamış bir programa katılmak yeterli olmuyor, programı yöneten kişiden bir enerji alabilmek gerekiyor. Banu Hanım’la birebir de tanışıp görüşme şansım olduğu için programın beni içine çekeceğini hissediyordum aslında. Yine de bir Başak burcu kadını olarak şüpheci yaklaşmak zorundaydım 🙂

Programın ilk bir haftası ev arama, ev seçme, yerleşme sürecime denk geldiği için birebir takip edemedim. Dolayısıyla ilk bir haftada bir etki alamadım, çünkü çemberin içinde olmak yetmiyor arkadaşlar, üzerinize düşen görevi yapmanız gerekli. BAKIN BURASI ÇOK ÖNEMLİ! PROGRAMA DAHİL OLDUĞUNUZ ZAMAN BİR ENERJİ ÇEMBERİ OLUŞTURUYORSUNUZ. BU ÇEMBERDE ÜZERİNİZE DÜŞENİ YAPMANIZ KENDİNİZ İÇİN ÖNEMLİ OLDUĞU KADAR ÇEMBERDEKİ ENERJİ AKIŞINI BOZMAMANIZ İÇİN DE ÖNEMLİ. O YÜZDEN PROGRAMI MUTLAKA TAKİP EDİN.

Programa gerçek anlamda dahil olup uygulamalara başladığım dönemde nihayet aradığım evi buldum, kolaylıkla yerleştim. Sanki birisi bana yardım ediyor gibi bir anda işlerim kolaylamaya başladı. Benim o günlerde en önemli gündemim bir ev bulmak ve yerleşmekti, bu nedenle buna çok yoğunlaşmıştım. Tabii bu bir zamanlama tesadüfü de olabilirdi, eğer grupta ve hayatımda başka mucizelere de şahit olmasaydım. Bir gruptasınız ve bu gruptaki herkes bir anda en çok hayalini kurduğu şeye kavuşuyor, siz olsanız buna mucize demez misiniz?

Sizlerle, Mucize ve Bolluk programına katılan birkaç katılımcının yorumlarını paylaşmak istiyorum.

mucize ve bolluk programı banu conker
mucize ve bolluk programı banu conker