YAŞAM PUSULANIZ NUMEROLOJİ İLE YILLARINIZIN AYRINTILARI

                          

Sizinle kısaca numerolojinin bir bölümü olan yılların hesaplanmasını nasıl yapıldığını paylaşmak istiyorum.

Bu 365 günü önümüze seren matematik hesabına bir göz atalım…

Bulunduğu yılın tarihine rakamsal olarak doğduğu gün ve ayı ekleyerek tamamını topluyoruz. Daha sonra çıkan sonucu sadeleştirerek tek haneli bir sayı elde ediyoruz.

Numeroloji eğitimlerinden bir kare

Örneğin: 08/12/1965 yılında doğan biri bu yıl nelerle karşı karşıya bir bakalım.

2019 yılında neler yaşayacak bunu şu şekilde hesaplıyoruz. Doğduğu günü (08) doğduğu ayı (12) ve bakılacak yılın rakamlarını topluyoruz (2019)

0+8+1+2+2+0+1+9= 23 (2+3= 5) bu kişi 5. yılındadır

Yılınızın ayrıntıları; kişisel yaşantısının içerisinde olacak olaylar, yaşamın gidişatında karşılaşabileceğiniz, yaşayacağınız her şeyi size gösterir.

Serpil Berat Tezgör, Numeroloji eğitimi de veriyor.

AYRINTILAR VE KİŞİSEL YILLAR İLE 2019’A KISA BİR BAKIŞ

Kaçıncı yılınızda olduğunuzu tespit ettikten sonra bu yılın size getireceklerini okuyabilirsiniz.

( 1 ) YENİ BAŞLANGIÇLAR HAREKET ETME ZAMANI

 Astrolojik olarak temsil ettiği gezegen ( Güneş)

Tek başınıza karar alma mekanizmasını çalıştırma ve bu süreçte hamle yaparak, iş, aşk, sosyal yaşam ve bulunduğunuz tüm alanda yenilenme enerjisini aktif hale getirme sürecinizdir.

( 2 ) İLETİŞİM, İŞBİRLİĞİ, DENGE

Astrolojik olarak temsil ettiği gezegen  ( Ay )

Kendinizi ifade etmek ve farkındalığınızı arttırmak için çaba sarf edeceğiniz bir yıl. Aynı zamanda bir önceki yıl içerisinde gerçekleştirdiğiniz yenilikler ve başlangıçların olgunlaşma, ifade edilme yılıdır.

( 3 )KENDİNİ İFADE ETMEK

Astrolojik olarak temsil ettiği gezegen (Jüpiter  )

Eğlenceli ve neşeli olan yönünüzü artık ön plana çıkartma vaktidir. Özgüven ve kişiliğinizi yeniden gözden geçirerek, etrafınızda fark edilmeniz gereken bir yıla girdiniz. İş hayatınız da özellikle terfiler, yeni gerçekleştirdiğiniz her eylem, plan, projede kendinizi gösterme vaktidir.

( 4 ) İLİŞKİLER, SEVGİ, FARKETMEK

Astrolojik olarak temsil ettiği gezegen (Uranüs   )

Artık dördüncü yılınız, kat ettiğiniz bu yolda bir önceki yıl ve bir sonraki yıl arasındaki uyumu göz ardı etmeden yolunuza devam edip, sadeleşmeniz gereken konularda daha hassas olmalısınız. Sevgi, sabır kapasitenizi artırmalı ve daha sık aynaya bakmalısınız.

 ( 5 ) HAREKET ZAMANI, YENİDÜNYA

Astrolojik olarak temsil ettiği gezegen (Merkür   )

Yeni dünyayı keşfetme, bulunduğun şehirden başka şehirlere seyahat, yurt dışı gezileri ve bu geziler esnasında yenilikler, milenyum olaylar ve keşifler ile kültürler arası organizasyon ve yeni farkındalıklar sizi bekliyor olacak.

 ( 6 ) OLGUNLUK VE AİLE KAVRAMI

Astrolojik olarak temsil ettiği gezegen (Venüs  )

Bu yıl evlilik ve âşık olmayı verir. Aile bireyleri ile daha fazla vakit geçirmek ve aile bireylerinin yardımına koşmak bu yılın açılımlarından biridir. Evli iseniz çocuklarınız evlenebilir,torun sahibi olabilirsiniz.

( 7 ) SİPRÜTÜEL FARKINDALIK, ÖNSEZİ

Astrolojik olarak temsil ettiği gezegen (Neptün  )

Bu yıl tam bir inziva ve içe dönüklük, daha bir huzur ve daha içsellik ile geçen bir yıl olacaktır. Sık sık yalnız kalma ihtiyacı hissedeceksiniz. Yoga, Tai Chi, Reiki, bio enerji gibi spritüel enerji alanları ilginizi çekecektir.

( 8 ) ADİL KAZANÇ VE İKTİDAR

Astrolojik olarak temsil ettiği gezegen (Satürn  )

Bu yıl içerisinde önünüze en çok finansal konular gelecektir. Bu her alanda sizin parasal konuları geliştireceğiniz bir yıl olacak ve tüm yıl boyunca maddi konularla boğuşacaksınız.

 ( 9 ) BİLGİ, RUH VE HİSSİYAT

Astrolojik olarak temsil ettiği gezegen (Mars )

Sevgi hoş görü ve anlayış size, şifa, sevgi ile gelir. Çünkü siz geçmişteki sekiz yılın değerlendirmesini yapacak ve artık kendi yaşantınıza bir yön vermek isteyeceksiniz. Hayatınızda bugüne kadar kazandığınız deneyimler size sadeleşmeniz ve daralmanız konusunda yardımcı olacak ve karar mekanızmanızı çalıştıracaktır.

Serpil Berat Tezgör

Jüpiterinkızı

Numeroloji &Astroloji

Numeroloji ile yaşamın pozitifine yolculuk