Numeroloji ile danışmanlık nedir?

  

Çok sık karşılaştığım bir soru olan numeroloji danışmanlığı hakkında bugüne kadar gelen sorular doğrultusunda sizleri aydınlatmaya gayret edeceğim. Öncelikle numeroloji bir matematik hesabıdır. Bu hesabı yapmak için ileri düzeyde matematik bilgisi gerekmemektedir. Burada önemli olan sayıları, harfleri iyi okumak ve çıkan sonucu iyi yorumlamaktır. Kısacası numeroloji yoruma dayalı sonuç veren bir sistemdir.

Sizin adınız, soyadınız, göbek adınız olarak tabir edilen ikici adınız harf açılımında kullanılır. Bu birinci bölümdür. İkinci bölüm ise dünyaya geldiğiniz gün, ay, yıl olan doğum bilgilerinizin hesaplanmasıdır.

Burada numeroloji ile astrolojiyi ayıran ince ve hassas nokta ise doğum saatidir. Numeroloji doğum saati istemez.

numerolojik hesaplama

Bu bilgiyi verme nedenim sürekli numerolojinin astroloji ile karıştırılmasıdır. Oysaki ikisi farklıdır. Lakin birbirleri ile uyum içinde olabiliyorlar. Bu nedenle numerolojik bilgilerimi desteklemek için astroloji eğitimi de aldım.

Şimdi bu kısa bilgiden sonra kaldığımız yerden devam edelim.

Danışmanlıkta size bu dünyaya geliş nedeninizi veririz. Daha sonra bu dünyada kaplayacağınız alan yani yaşantınız içerisinde yapacağınız her ne ise bunun üst açılımını söyleriz. Siz bu alanda faaliyet göstermiyor olabilirsiniz. Burada kendinizi iyi tanıdığınız için danışmanlık sürecinde ”farkındalığınız” ivme kazanır. Daha sonra ise nihai hedefiniz olan bölüme geçeriz. Bu sizin artık son noktanızdır. Olmak istediğiniz yerdir. Buraya kadar yaşantınızı gözden geçirirsiniz. Artılarınız eksileriniz dengelenir ve fark edersiniz.

Bu bölümü bitirdikten sonra ise size kimlik kazandıran adınız soyadınız ile yola devam ederiz. Bu bölüm oldukça meşakkatli ve detayların atlanmaması gereken bir bölümdür. Eksik veya fazla harf desteğinin iyi yorumlanması ile devam ederiz.

Sonrasında geçmişi tarar ve geleceğe öngörülerimizi ekleriz. Hayatımızda olmazsa olmaz yıllarımızı gözden geçiririz. Ve sonuç itibariyle bir yorum çıkartıp danışan ile bundan sonra neler yaparsa daha sağlıklı ilerleyeceğini değerlendiririz…

Burada tecrübelerim ve bugüne kadar yaşadıklarımdan yola çıkarak belirtmek istediğim önemli bir konu, danışmanlık alanların bir kısmı aldıkları bu danışmanlığı göz ardı ederek ilerler. Ve maalesef sonuçlardan olumsuz etkilenirler.

Bir kısmı da bu danışmanlığa kulak vererek ilerler ve yaşantısındaki farklılıkları görürler. Çok güzel geri dönüşlerim ve başarı hikâyelerim var. Bu numerolojinin insan hayatındaki inanılmaz etkisidir.

numeroloji serpil berat tezgör

Aynaya bakmak bizi korkutmamalıdır…

Sevgiyle Kalın

Serpil Berat Tezgör

Jüpiterinkızı

Numeroloji &Astroloji