2019 yaz trendleri neler? SS19

2019 yaz trendleri

Eveeet, bir önceki yazımda bahsettiğim dolap detoksunun ardından en güzel aşamaya geldik, alışverişe! Bu yaz mağazalar çok cıvıl cıvıl olmamakla birlikte aşağıda bahsettiğim tüm top parçalarla dolu. Hadi önce 2019 yaz trendleri neler onlara göz atalım sonra da alışverişe koşalım!

Bisikletçi Şortu

Şortların boylarını uzatıyoruz. Geçtiğimiz yaz yeniden gündeme gelen bisikletçi şortları, bu yaz giymeye devam ediyoruz. Geçen yıl bir bisikletçi şortu edinenler şanslı!

Batik

Batik severler bu yaz çok şanslı! Çünkü bu yaz denimlerden elbiselere, çantalardan bikinilere her yer rengarenk batik. Yapımı özen isteyen bu tekniği siz de üzerinizde taşıyın.

Kargo Pantolon

Pantolonlarımızı bollaştırıp büzüyoruz! Kış trendleriyle başlayan kargolar, 2019 yaz trendleri arasında da konuşulacak.

Asit Yıkama Denim

Son iki yılda zirvelere ulaşan asit yıkama denimler, popülerliğini bu sezonda da koruyor. Hala asit yıkama denim bir parça edinmediniz mi?

Bej-Beyaz-Ekru

Yazın rengi tabi ki beyaz! Bu yaz beyaz renge bir sürü rakip geldi. Genellikle soft tonları göreceğimiz mağazalarda bej, ekru, beyaz gibi nude kombinasyonlarını çok fazla selamlıyoruz bu yaz. Bu renklerde parçalar edinerek baştan ayağa aynı renk (ton-sür-yon) giyinebilirsiniz.

İşçi Tulumu

2019 yaz trendleri

Tulum her yaz trendlere giriyor farklı türleriyle. Bu yaz da işçi tulumlarını üstümüze geçiriyoruz! Salaş ve rahat olmak isteyenler, hemen bir tane edinmeliler.

El İşi-Makrome-Dantel

2019 yaz trendleri

Annelerimizin el emeği dantelleri, makromeleri bu yaz üstümüzde! Özellikle plajlarda bolca göreceğimiz bu el işi kıyafetleri isterseniz kendiniz yapın. Benim öyle becerilerim yok diyenler de seçenekleri mağazalarda görebilirler.

Püskül-Tüy-Saçak

Bu yaz kıyafetlerimizden hep püsküller sarkacak, saçaklar çıkacak. 80ʼler modasından bir parça geri gelmişken kombinlerimize bir parça ekleyelim.

Neon Renkler

2019 yaz trendleri

Birkaç yıldır popülaritesini kimseye kaptırmayan neon modası bu yaz da bizimle! Siz hala neon renkli bir parçaya sahip değil misiniz? O zaman hemen bir tane edinilmeli!

yük Şapkalar

2019 yaz trendleri büyük şapkalar

Güneşten korunmak için yine büyük şapkaları bolca elimizin altında tutabileceğiz bu yaz.

Bu büyük şapkaların seçenekleri de mevcut; logolular, desenliler, renkliler, kurdeleliler … Bu şapkalarla yüzlerimiz hep gölgede kalacak!

Dilek Hepgirginer

Yellowish Store