Dümende harfler, rota sayılar!

numeroloji

     Numeroloji: yaşam pusulanız

 Dünyaya rakamlarla ile gelir harfler ile ilerleriz. Her gün her saniye sayılar ve harfler bizi yönetir. Fark etmek ve farkında olmaktır Numeroloji ile yaşamak…

  Numeroloji size hayat yolunda farkındalıktır. Siz fark ettiğinizde dünya değişir ve hareket başlar. Gökyüzü yeryüzü ile koordineli çalışır. Kâinat bir matrix içerisinde bize her şeyi gösterir. Biz görebilme yetimize sahip isek ”farkındalık” devrededir.

  Beklentilerimiz doyumsuzluğumuzun aynasıdır. Aynalara baktığımız müddetçe bize kendi yansımamızı gösterir. Bu yansıma ile yaşam yolunda karar mekanizmasının dümeninde otururuz. Nereye gitmek istediğiniz değil, nasıl ve hangi koşullarda gitmeniz gerektiği önemlidir. Yoksa istemek, amaca ve hedefe ulaşmak değildir. Varlık her türlü ister.

  Burada Numerolojinin bize katığı dezavantajları paylaşmak istiyorum. Dünyaya geliş nedenimiz rakamların ardında saklıdır. Doğduğumuz an bizim kronometremiz çalışmaya başlar ve gün, ay, yıl olarak kodlanırız. Bu kodlar bizim bu dünyaya geliş nedenimizi ilerleyen yıllarda genişleme alanımızı ve sonuç olarak da nihai hedefimizi gösterir. Bu kadar somut, açık ve nettir.

numeroloji

 Doğduğumuz gün yaşantımızı belirler. Doğduğumuz ay yaşantımızın ekinoksudur. Yıl ise bizlerin nihai hedefi için atılmış bir adımdır…

Numeroloji yaşamın olmaz ise olmazıdır. Tarihleri ile harfleri ile ayrıntı yılı, hayatınızda iz bırakan yılları ile bir kompozisyondur. Siz bu kompozisyonda hangi paragraf, hangi cümle ya da hangi kelimede ”kendiniz” olmak istiyorsunuz?

Numeroloji Analiziniz size bir ”yaşam pusulası”dır…

Danışmanlık almak ve hayatınızı yeniden gözden geçirmek isterseniz sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşabilir randevu oluşturabilirsiniz.

Sevgiyle Kalın

Serpil Berat Tezgör

Jüpiterinkızı

Numeroloji