09-15 Eylül haftalık burç yorumları

haftalık burç yorumları

   09 Eylül – 15 Eylül haftasının enerjisi burçlarımıza neler getiriyor bir göz atalım.

Koç burcu

     Sevgili koçlar, bu hafta bu hafta sizler için kutlama yapmaya hazırlandığınız bir hafta olacak. İkili ilişkilerde mutlu sona doğru giden atılımlar yapa bilirsiniz. Yakınınızda bulunan ve sizin için otorite sayılan bir kadın canınızı sıkacak laflar etse bile, siz bunlara çok aldırış etmeyip yeni başlangıçlar için adım atacaksınız. Yine de atacağınız adımlarda temkini elinizden bırakmamaya özen gösterin.

Boğa burcu

   Sevgili boğalar, bu hafta mahkeme ile sonuçlanacak bir olayınız var ise haberi geliyor. Resmi olmayan bazı olaylarla ilgili kararlar vermeniz gerekiyorsa da bu hafta bunu için uygun bir hafta olacak. Otorite figürlerine patron, baba vs gibi dikkat. Duygusal hayatınızda bir terslik olabilir. Acele karar vermeyin derim.

İkizler burcu

   Sevgili ikizler, bu hafta kafanız karışık ve doğru yolu bulamayacak kadar duygusal çalkantılar yaşayabilirsiniz. Biraz sakin. Duygusal kararlar almamaya dikkat edin. Mümkün olduğu kadar mantıklı davranmanızda yarar var.  Zira bu duygusal çöküntülerinizi atlattığınızda göreceksiniz ki zafer sizin olacak.    

Yengeç burcu

     Sevgili yengeçler, bu hafta yeni aşklara yelken açmakla meşgul olacaksınız. Kavga ettiğiniz, ayrıldığınız ya da küs olduğunuz partnerinizle konuşup, durumu düzeltmek mümkün. İlişkiyi bir üst noktaya taşımak isteyebilirsiniz. Aile desteğini de arkanıza alıp işi resmiyete dökme zamanı gelmiş.

haftalık burç yorumları

Aslan burcu

   Sevgili aslanlar, bu kadar duygusallık hiç size göre değil. Vazgeçmek yok. Kariyer hayatınızda bir üst seviyeye çıkmak ya da beklediğiniz iş başvurusunun olumlu cevabını alacağınız bir haftadasınız. Elinizde olanların size yetersiz olduğunu düşünerek harcadığınız zamanı telafi etme şansınız var. İlahi adalete güvenin ve mucizelere açık olun.

Başak burcu

   Sevgili başaklar, içinde bulunduğunuz durumda yaşadığınız güç kaybı sizi fazlasıyla etkiliyor. Çok çalışıyor ama yinede gereken taktiri almadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. İkili ilişkilerde karşınızdakinin göründüğü gibi olmadığını anlayacağınız bir hafta olacak sizin için. Kayıplar için üzülmeyin ve gerçeği görmüş olmanızın sizi nelerden koruduğunu anlamaya çalışın.

Terazi burcu

   Sevgili teraziler, bu hafta maddi konularda oldukça şanslısınız. Ümidi kestiğiniz ya da almak için daha çok vakit var diye düşündüğünüz paralar size geliyor. Şans oyunlarında sezgileriniz sizi yanıltmayacak. Gelen parayı adaletli şekilde dağıtmadığınız taktirde kayıplar söz konusu dikkat.

Akrep burcu

   Sevgili akrepler, bu hafta maddi konularla ilgilenecekler. Ellerindeki parayı nasıl kullanmaları gerektiği konuda karar vermeniz gerekiyor. Aşırı cimri olmak denge sistemini bozacaktır. Karar verip atılım yapmak ve kazançlı çıkmak için uygun bir hafta sizler için.

Yay burcu

   Sevgili yaylar, başladığınız hiçbir işi sonuçlayamadınız dimi? Yeni bir işe başlamak için uygun bir zaman değil. Yarım kalanları bitirmelisiniz. Yenilik sizi üzebilir. Duygusal ilişkilerinizde kalp kırıklıkları olabilir. Bu hafta biraz sakin olun.

Oğlak burcu

   Sevgili oğlaklar, bu hafta duygusal anlamda bir kıtlık bilinci içinde olacağınız bir hafta. İlişkilerde sıkıntılar olabilir. Hatta asla bitmeyeceğini düşündüğünüz ilişkiyi bile bir anda bitirebilirsiniz. Savaşmaktan yoruldunuz ve pes ettiniz. Bu kadersel bir bitiş ve yeninin hayatınıza girmesi için bir şans olduğunu bilmelisiniz.

Kova burcu

   Sevgili kovalar, bir süredir maddi ve manevi sıkıntılar içindeydiniz. Elinizi neye atsanız başarısızlıkla sonuçlanıyordu. Ancak gücünüzü toplayacak ve yeniden ayaklanacaksınız. Pes etmek yok. Bu sıkıntılı günler geride kaldı ve güzel günler için hazırlanmanız gerekiyor.

Balık burcu

   Sevgili balıklar, bu hafta gerçekten kendi kendinizi sislerin arkasına attığınız, yaşadığınız hiç bir şeyin gerçek olmadığını düşündüğünüz, duygusal anlamda oldukça karamsar olduğunuz bir hafta. Maddi kayıplar yaşayabilirsiniz dikkat.

Tarot Danışmanı Özlem ÖZBATUR

Mail Adresi: a.baler@hotmail.com

İnstagram :@a.baler

Facebook: Özlem ÖZBATUR